Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Birimi

Rektörümüz Prof. Dr. Gülfettin Çelik’in Katılımıyla Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleşti

10.06.2023

Üniversitemizde Rektörümüz ve aynı zamanda İMÜ Teknopark Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Gülfettin Çelik başkanlığında Siyasal Bilgiler Fakültesi akademisyenlerinin katılımıyla bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi. 

Ziraat Bankası Kütüphanesi Toplantı Salonu’nda gerçekleşen toplantıya Rektör Yardımcımız ve Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Yaşar Bülbül, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Fatih Sarıoğlu, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Nuriye Akbay, Siyasal Bilgiler Fakültesi  Dekanı Prof. Dr. Hamdi Genç, Siyasal Bilgiler Fakültesi Dekan Yardımcısı  Prof. Dr. Faruk Bal ve İMÜ Teknopark Genel Müdürü Ali Ramazan Tak katıldı.

Toplantı, İMÜ Teknopark Genel Müdürü Ali Ramazan Tak’ın İMÜ Teknopark hakkında detaylı sunum gerçekleştirmesiyle başladı. Yaklaşık kırk dakika süren sunumun ardından Rektörümüz ve İMÜ Teknopark Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Gülfettin Çelik, Siyasal Bilgiler Fakültesi akademisyenlerine İMÜ Teknopark hakkında düşüncelerini ve değerlendirmelerini paylaştı. Rektörümüz Prof. Dr. Çelik’in değerlendirmelerinin ardından İMÜ Teknopark  Genel Müdürü Ali Ramazan Tak’ın moderatörlüğünde, Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi akademisyenleriyle İletişim Toplantısı gerçekleşti. Toplantıda İMÜ Teknopark bünyesinde bugüne kadar yapılmış ve gelecekte yapılması planlanan faaliyetler hakkında istişarelerde bulunuldu.